Chcete najít cestu k lepšímu životu?

Jste unavení? Ve stresu? Necítíte se dobře? Neumíte zpomalit? Vstupte do naší slunečné zahrady - SunJardin.

Když jsme vstoupily do budovy zámku a zavřely za sebou dveře, ocitly jsme se v tichu a naráz jsme cítily absolutní klid, který se rozprostíral všude kolem nás. Venku běžel dál život jednoho malého městečka, ale my jsme věděly, že toto je dar, ono ticho, onen klid…..Dar, který chceme umožnit poznat i jiným lidem. Zažít ten pocit, že jste jakoby vytrženi z běžné reality světa. Alespoň na malý, krátký okamžik. Můžete zpomalit, na chvíli zastavit čas a být se sebou samým, s vlastním "já".

Užíváte si života? Radujete se? Umíte si vychutnat kávu? Umíte být sami se sebou?

V dnešní hektické, uspěchané době zapomínáme na spoustu věcí, ale hlavně zapomínáme na sebe. Zapomínáme, jak krásný může být vniřtní klid, jak chutnají drobné životní radosti.

Samy jsme byly unavené a toužily po změně. Chtěly jsme žít život ve vášni pro všechno, co děláme. Hledaly jsme, jak na to a našly jsme to! Vy nemusíte bádat, v SunJardin budete nacházet drobné návody pro váš lepší život, jak fyzický tak psychický. Harmonii pro vaše tělo i ducha. Třeba jen díky běžným radám a drobnostem. Možná, že vás osloví starý ajurvédský "recept" pro harmonii těla a to: popíjet po celý den teplou převařenou vodu. Možná objevíte kouzlo kopřivy, která nám čistí naše tělo od všech škodlivých látek. Třeba ochutnáte kouzlo meditace, reflexní masáže či osobního coachingu, kineziologie. Možná oceníte naše zámecké lázně přímo na pokojích a nebo jen klidný spánek v některém z těchto pokojů. To vše na vás čeká v SunJardin. Stačí jen vstoupit zámeckou bránou.

Vždy jsme si přály, aby se zámek Napajedla stal synonymem jedinečného a neopakovatelného místa. Nemusíte jezdit po světě a hledat místa, kde byste si odpočinuli, dobře spali, výborně jedli, odpočívali či si jen v klidu užívali. V SunJardin naleznete vše, co v dnešní uspěchané době potřebujete. Pohodu, příjemnou atmosféru, váš "druhý" domov, spoustu příjemných věcí pro život. Možná i z těchto důvodů jsme v roce 2012 daly zámku nové jméno: právě SunJardin Chateau aneb zámek slunečná zahrada. Důvod je prostý. Přejeme si, aby se toto místo stalo střípkem radosti a inspirace pro každého, kdo zde zavítá. Chceme přispět k tomu, abychom společně s vámi hledaly střípky těchto radostí a snad i návodu na lepší život každého z nás.

Zkrátka: Poskládejte si příjemný život – pro sebe, pro vaši rodinu, hledejme společně cestu k lepšímu životu. Začněte u nás, kde najdete spoustu inspirace. Objevíte slunečné místo pro vaše tělo, duši i mysl. Zkuste si užívat a dělat věci  trochu jinak, ostatně i to je pro nás zde typické – jít občas i proti proudu a konvencím.

SunJardin - EKLEKTIK LIFE STYLE. Stejně jako si doma s dítětem skládáte puzzle, tak přesně si můžete začít skládat svůj život. Podle sebe. Vstupte do SunJardin - zámku Napajedla a začněte svět vnímat všemi smysly. Zeptejte se sami sebe, jestli jste neztratili rovnováhu? Vkládáte příliš mnoho energie do práce a na běžné drobné radosti si v životě ponecháváte jen málo času?  Stačí jen lahodná káva, piknik v parku, klidná romantika při svíčkách, lahodný nápoj z bylin či dobré jídlo, bylinná koupel, a nebo  jen užívat si nic nedělání. Ano, to jsou ty drobnosti, které dělají v našem životě jednotný celek.

Přejeme si, abyste zde v SunJardin začali skládat malé částečky vašeho života a pokusili se samy sobě dělat radost. Vezměte jednu část a potom skládejte dál  a dál.....zjistíte, že obraz dostává obrysy. Naplňuje se a nakonec ho poskládáte celý. Zrovna tak si skládáte svůj život z inspirací, drobných radostí, které budete nacházet právě v SunJardin.


Naše vize
Dbejte o své tělo i ducha aneb wellness
Dávejte svému tělu jen to nejlepší aneb gastronomie