GASTRONOMIE

VYCHUTNÁVEJTE ŽIVOT VŠEMI SMYSLY!

Objevte svět zámku Napajedla, který vám přináší lepší věci do života.

Gastronomické zážitky si můžete užívat v přízemí zámku, které je věnováno chutím a vůním. Naleznete zde harmonii pro vaše tělo a mysl prostřednictvím delikates a nápojů, které vám budeme servírovat v dokonalém zámeckém prostředí.

ZÁMECKÁ KAVÁRNA

Romantická zámecká kavárna, ve které si pochutnáte na domácích delikatesách dobré kávě či bylinkovém čaji. Posedět můžete uvnitř zámku a nebo v letních měsích na terase. Vychutnávat si můžete nejenom kávu, čaje, ale také domácí džusy, rozličné druhy moštů, domácích limonád apod. Ke kávě vám nabídneme home made zákusky, sušenky a chlebíčky.

ZÁMECKÉ POCHUTNÁNÍ - rodinné oslavy, narozeniny či posezení s přáteli

Zámecká restaurace a přilehlé salonky jsou jedinečným prostředím, ve kterém se budete cítit jakoby vytvrženi z běžné reality světa. Všechny vaše smysly si budou užívat krásu prostředí, chutí a vůní. Těšit se můžete na tradiční i netradiční pokrmy. Pochutnáte si na rozličných jídlech z různých koutů světa, ale také na moravské klasice . Pro přípravu pokrmů používáme především kvalitní suroviny ve stylu "slow food" - tedy z lokálních surovin či také bio suroviny. Velmi často maso, zeleninu a jiné produkty nakupujeme u místních certifikovaných drobných farmářů, čímž je podpořena kvalita připravovaných jídel. Připravujeme čerstvá jídla v návaznosti na roční období a biorytmus našeho těla. Připravujeme pokrmy z čertvých a lokálních surovin, proto veškeré rodinné oslavy, posezení s přáteli, setkání obchodních partnerů apod. jsou na objednávku - viz kontakty. V případě zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás připravíme dokonalou rodinnou oslavu, romantické večeře, setkání obchodních partnerů apod. Pro tyto přílžitosti jsou využívány nejenom prostory přízemí zámku, ale také salonky v historických sálech zámku.

GASTRONOMICKÉ ZÁŽITKY, které jinde nezažijete....

Chcete oslnit své klienty, a nebo jen udělat radost vašemu protějšku. Tak neváhejte, vyrazte do zámku v Napajedlích. V duchu našeho hesla „hledejme společně cestu k lepšímu životu“ jsou také naše  zážitkové víkendy, kde se snažíme nabídnout gastronomii, která nejenom krásně vypadá, ale také chutná. Více informací získáte na: info@zameknapajedla.cz

DOBROTY PŘÍMO DO VAŠEHO DOMU

Plánujete rodinnou oslavu, setkání s přáteli nebo si chcete jen na něčem dobrém pochutnat v prostředí domova? Jsme připraveni takové pohoštění pro vás připravit. Klademe důraz na přání a individualitu našich klientů a rádi připravujeme drobná netradiční pohoštění, které vám dopravíme na váš stůl k vám domů. Je lhostejno, zda se jedná o domácí štrůdl, italské kuře na víně či o klasickou svíčkovou.

ROMANTICKÁ VEČEŘE PRO DVA. VYCHUTNEJTE SI ROMANTIKU PLNÝMI DOUŠKY!

Chcete potěšit vaši milovanou polovičku? Máte výročí? Chystáte zásnuby? Nebo jen toužíte zažít něco výjimečného? Neváhejte a vstupte do světa jedinečné zámecké atmosféry a nechte se hýčkat.

Romantická večeře pro dva v zámeckém zlatém salonku. Vychutnejte si dokonalou večeři při svíčkách v přízemí zámku, v zámecké restauraci. Objevte svět dokonalých chutí a vůní. Budeme Vám servírovat speciální večeři paní domu. Pochutnáte si také na zámeckém štrúdlu, zámeckém pečeném čaji a voňavé kávě.  1 699,-Kč/os. Cena obsahuje: předkrm, polévku, hlavní chod, dezert, hávu nebo čaj.

Romantická večeře pro dva v růžovém salonku. Nechcete být rušeni? Toužíte si užít nevšední okamžik s dobrým jídlem a pitím? Vstupte do elegantního růžového salonku v druhém historickém podlaží zámku. Pochutnáte si nejenom na delikatesním jídle, ale zároveň budete mít absolutní soukromí. 2 699,-Kč/os. Cena obsahuje: předkrm, polévku, hlavní chod, dezert, kávu nebo čaj, soukromí růžového salonku.

Dokonalá romantika v salonu Holandských mistrů. Okouzlete toho, na kom Vám záleží úžasným večerem v salonu Holandských mistrů. Nejenom, že se zde vzdálíte od běžného světa, ale budete se cítit jako král a královna. K tomu Vám dopomůže nejenom krása tohoto místa, ale také jedinečné menu našeho mistra kuchaře. Servírovat vám budeme speciální menu ve stylu „slow food“ tedy z domácích, lokálních surovin. Cena 5 699,-Kč/os. Cena obsahuje: předkrm, polévku, hlavní chod, dezert, kávu nebo čaj, soukromí nádherného holandského salonku.

KURZY VAŘENÍ

Jako každý rok, tak také letos zámek Napajedla připravuje pro své návštěvníky kurzy vaření. Tyto kurzy vaření jsou vedeny profesionálními kuchaři. Kurzy vaření se konají v nádherné zámecké kuchyni a každý kurz je také příjemným společenským setkáním pro všechny zúčastněné. Takže pokud neumíte vařit, tak věřte, že u nás se to určitě naučíte.

KURZY VAŘENÍ PRO KAŽDÉHO... Naše kurzy vaření může navštívit každý, koho láká objevit svět kulinařiny. Je lhostejno, zda jste staří, mladí či děti. Prozkoumávat zakoutí rozličných kuchyní může každý. Stačí jen sebrat v sobě odvahu a vyrazit k nám.

TEAMBUILDINGY - KURZY PRO FIRMY, OBCHODNÍ PARTNERY, ZAMĚSTNANCE...Pokud chcete oslnit své obchodní partnery či své zaměstnance, tak kurzy vaření jsou ideální formou netradičního teambuildingu, firemní párty či zážitkem pro vaše klienty. Nejenom, že se na kurzu dobře pobaví, utuží vztahy, zasoutěží si, ale také si skvěle pochutnají a budou mít jedinečný zážitek, který je podpořen nejenom dokonalým jídlem, ale také prostředím, jako je zámecké kuchyně, tak i restaurace či kavárna zámku Napajedla. Každý takový firemní kurz lze připravit a sestavit na míru dle přání klienta tak, aby splnil vaše očekávání. Neváhejte nás kontajtovat pro podrobnější informae emailem či telefonicky.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY VAŘENÍ...Mnozí z nás se stydí za to, že neumí vařit a nebo jen nechtějí být součástí skupiny. Právě pro vás jsou potom připraveny individuální kurzy vaření, jak jednodenní ,tak vícedenní s pobytem na zámku. Každý tento kurz je "ušit" na míru dle přání klienta. Vyberete si téma, čas a veškeré další aktivity. To vše k vaší spokojenosti. Více informací získte emailem nebo telefonicky.

VAŘÍ CELÁ RODINA A NEBO HURÁ NA NETRADIČNÍ VEČER S PŘÁTELI...Chcete zažít netradiční zážitek s rodinou? Chcete si společně uvařit nedělní oběd či páteční večeři? Chcete s kamarády strávit netradičně narozeniny? Tak právě pro vás jsou určeny kurzy vaření pro soukromé skupiny, které budou připraveny přesně dle vašich představ, dle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky.