Masáže

Chcete si odpočinout a na pár minut zapomenout na svět kolem sebe? Navštivte naši relaxační zónu, ve které se vám budou věnovat naši vyškolení terapeuti. Vychutnejte si jedinečné relaxační masáže, aromaterapii s harmonizační hudbou anebo hledejte sebe sama za pomoci přírodních esencí.

 

Zámecký rituál, Dokonalé snoubení lehkých doteků a éterických olejů pro vaše tělo i mysl. 90min. – 1 300,-Kč, 60 minut – 800,-Kč.

Celková masáž. Vyzkoušejte naši jedinečnou masáž, která je kombinací celotělové masáže. Přizpůsobí se potřebám vašeho těla. Pomocí masážních pohybů a esenciálních olejů si nejenom odpočinete, ale uvolníte ztuhlé svaly, šíji, záda, nohy a zároveň vaši mysl.  Po masáži doporučujeme pít čaj POHLAZENÍ PRO DUŠI.  

Uvolňující masáž  - 60min. 800,-Kč,

Důkladná péče pro vaše záda a dolní končetiny. Chcete si odpočinout? Potřebujete nejenom zrelaxovat, ale zároveň dát volnost vaším ztuhlým zádům a končetinám? Využijte blahodárných účinků této masáže, která pro vás bude jedinečnou relaxací. Díky esenciálním olejům si odpočine nejenom vaše tělo, ale i mysl. Podle volby masážního oleje můžete více relaxovat, rozproudit vaši lymfu nebo pomoci vašim svalům. Po masáži doporučujeme pít čaj POHODA A RELAXACE.  

Masáž zad -  40 minut – 600,-Kč.

Léčivý dotek pro vaše záda. Záda jsou celoživotní oporou našeho těla, proto bychom jim měli věnovat dostatečnou péče. Šíje a celá záda by měla být uvolněná, každý sval by měl samostatně a volně „dýchat“. Proto si užijte uvolňující masáž zad. Po masáži doporučujeme pít čaj POSÍLENÍ A IMUNITA.  

Antistresová masáž – 60 minut 900,-Kč.

V dnešní uspěchané době si potřebujeme odpočinout. Klidně relaxovat. Pomocí rozličných éterických olejů dáte vašemu tělu a mysli možnost absolutně „vypnout“. Nebudete na nic myslet, budete si jen užívat doteky maséra, cítit krásné vůně, které vám pomohou zapomenout na denní stres. Po masáži doporučujeme pít čaj POHLAZENÍ PRO DUŠI. 

 Masáž pro vaše zdraví – 60 minut 1 200,-Kč.

Každodenní stres, nedostatek pohybu či nezdravá strava zanáší naše tělo toxiny, které způsobují zpomalení metabolismu, celulitidu, únavu. Možná máme sem tam kilo navíc. Pokud se chcete pomalu zkusit všech těchto negativ zbavit, dopřejte si jedinečnou masáž pro vaše zdraví. Pomocí speciálních éterických olejů rozproudíme vaši lymfu a tím i váš start k lepšímu zdraví. Po masáži doporučujeme pít čaj POVZBUZENÍ A VITALITA.