O nás

Jednoho dne jsme se prostě rozhodly: Vskřísíme napajedelský zámek - Eva Gajdošík, majitelka napajedelského zámku a také její dcera Petra Psotková.

Vážené dámy a pánové,

dovolte, abychom Vás pozvaly do napajedelského sídla, které otevírá brány pro vaše přání, sny požitky a prožitky.

Zámek Napajedla, skvost barokní architektury, se stane alespoň na okamžik vaším domovem, místem, které si užijete, a do něhiž se budete rádi vracet. 

Snad budete mít stejné „mrazení“ jako my, když jsme zde poprvé přišly. V roce 2008 nám prolétla hlavou myšlenka, co bude se zámkem v našem rodném městě, který stále chátrá a nikdo o něj nestojí.

Rozhodnutí zámek koupit bylo nápadem, který podporovala zejmé víra a snaha obnovit tuto krásnou historickou památku, nejenom pro město Napajedla, ale také pro veřejnost, hosty ze širokého okolí, turisty a rozličné návštěvníky.

Zámek v našem rodném městě, v Napajedlích, jsme vždy vnímaly jsme jako historický odkaz . Byl pro nás synonymem dob minulých a tradičních hodnot. Možná také právě proto jsme se rozhodly postupně zvelebovat tento historický skvost, kde historie byla již napsána a budoucnost se začínala načrtávat.

V průběhu let jsme postupujely krok za krokem, místnost za místností. Někdy nás to vše stálo hodně námahy a sil, ale vždy jsme věřili, že postupně se daří naplnit naše přání a to je: vnést zámku Napajedla nový život a vytvořit z něj jedinečné místo pro každého, kdo jej navštíví.

A proto i vy neváhejte a vstupte do kouzelného zámeckého světa, v němž se snoubí historie se současností. Objevte inspiraci pro vaši duši, tělo i ducha, pro váš život a vychutnávejte si krásu prostředí, kterou tento zámek nabízí.

Poznejte malebný zámek s netradičními pokoji bez televizí a minibarů. Zámek, kde se vám snažíme zpříjemnit život. Věříme, že oceníte jedinečnou energii tohoto místa a budete si vychutnávat příjemné chvíle, věnovat se sami sobě a budete společně s námi objevovat cestu k lepšímu životu. V duchu holistického – celostního přístupu k člověku vám nabízíme ubytování, jídlo, služby, semináře, coachingové programy, anebo také svatby či kulturní programy, prohlídky zámku, výstavy apod.

Přejeme si, aby zámek Napajedla byl pro vás místem plným inspirace, místem, kde se budete rádi vracet,  místem, kde se budete cítit jako doma, místem, kde budete nalézat radost, odpočinek, relaxaci a oproštění se od každodenních starostí a strastí.

Těšíme se na všechny hosty. S úctou, Eva Gajdošík společně s dcerou Petrou Psotkovou a tým zámku Napajedla.

Naše filozofie: "Hledejme společně cestu k lepšímu životu..." zde.

NAHLÉDNĚTE ZA BRÁNY NAPAJEDELSKÉHO ZÁMKU V POŘADU SAMA DOMA…..