V napajedelském zámku se golfové odpaly trénují i v zimě

Vyznavači golfu aktivně tráví povánoční dny v Golf clubu J. A. Bati, který sídlí v Zámku Napajedla na Zlínsku. Golf v těchto dnech hrájí venku na odpališti i greenu v zámeckém parku, stejně jako na simulátoru, který se nachází v prostorách golfového klubu uvnitř zámku.  Klub je veřejnosti otevřen rovněž ve čtvrtek 29. prosince a v pátek 30. prosince, vždy od 10 do 22 hodin. V neděli 1. ledna ve 13 hodin se uskuteční První odpal roku 2012, kterého se mohou zúčastnit všichni zájemci. 

„Pokud bude někdo chtít po odpalu trénovat v duchu motta: „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, může se předem telefonicky objednat,“ řekl za Golfový club J. A. Bati Zdeněk Mikel s tím, že od 2. ledna bude v klubu běžný provoz. Otevřeno bude opět denně od 10 do 22 hodin, případně po dohodě s obsluhou.
 
V zahradě zámku lidé mohou hrát golf na greenu i v zimě. „Green i odpaliště na tréninkovém driving range mají umělý povrch, takže za pěkného počasí je možné hrát po celý rok,“ říká Mikel. Uvnitř klubu funguje golfový trenažér Full Swing s nejnovějšími verzemi software E6 a LS3 a vylepšenou grafikou. Dále se zde nachází explanary a bunker.
 
Nově registrovaný Golf club J. A. Bati v zámku Napajedla bude od ledna přijímat také své první členy. Zájemci z řad golfové veřejnosti i začátečníků mohou sledovat internetové stránky klubu - www.jabatagolfclub.cz, kde budou veškeré potřebné informace postupně zveřejněny.
 
Zámek Napajedla se letos poprvé ve své historii plně otevřel veřejnosti. Kromě prohlídkových okruhů jsou v něm přístupné stálé expozice, zámecká kavárna nebo ubytování. V zámku se konají také svatby a svatební hostiny, v reprezentativních prostorách se konají nejrůznější akce – koncerty, degustace vín, firemní akce či kongresy. Více na www.zameknapajedla.cz.
 
 
 
Kontakt:
Mgr. Petra Psotková                                                                                        
Chateau manager Zámku Napajedla                                                              

tel.: 603 972 549, e-mail: psotkova@zameknapajedla.cz