Prostě jen a jen romantika!

Máte výročí seznámení, sňatku, slavíte narozeniny, žádáte o ruku a nebo jen chcete překvapit? A nebo zkrátka jen toužíte vzdálit se od každodenního života a starostí? Vychutnejte si romantické pobyty v zámku Napajedla. Neváhejte a vstupte do světa jedinečné zámecké atmosféry a nechte se hýčkat. Vychutnávejte si alespoň na chvíli život všemi smysly a vyzkoušejte zámecký život se vším, co k tomu patří.

Balíček: ROMANTICKÁ NOC NA ZÁMKU, NA KTEROU NEZAPOMENETE.

Chcete si užít netradiční romantiku a zároveň si odpočinout ? Toužíte se alespoň na chvíli  vzdálit od běžných, denních starostí ? Užijte si romantickou noc na zámku. Vychutnejte si zámeckou degustační večeři a vyspěte se královsky v některém z našich jedinečných pokojů.

Balíček obsahuje:                                                    

 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Rovnováha, Něžnost, Talent, Jasnost, Hojnost, Asertivita.
 • Přivítáme vás skleničkou sektu na pokoji.
 • Romantická degustační večeře při svíčkách ve zlatém zámeckém salonku. například: Předkrm: Carpaccio z červené řepy, doplněné nočkem tvarohu se smetanou a bylinkami, toast.  Polévka: Hráškový krém ovoněný mátou, Hlavní chod: Kuřecí prsa supreme, položené na bramborovém pyré s pažitkou, grilovaná zelenina, Dezert: ovocný sorbet. (změna menu vyhrazena).
 • Snídaně v zámeckém zlatém salonku.

Cena: 3 999,-Kč/ balíček na noc pro dvě osoby.

Ubytování: ve stylových pokojích: v pokoji Odvaha – příplatek 1 500,-Kč pokoj/noc, Motivace, Vitalita, Proměny, Radost za příplatek 1000,-Kč/pokoj/noc.

Balíček: ROMANTICKÉ SOUZNĚNÍ DVOU DUŠÍ.

Užijte si s vaší drahou polovičkou víkend dle vašich představ. Zapomeňte na běžné denní starosti a oddávejte se vzájemné blízkosti.

Balíček obsahuje:

 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Rovnováha, Něžnost, Talent, Jasnot, Hojnost, Asertivita.
 • Přivítáme vás skleničkou sektu na pokoji.
 • První večer:  Lehká zdravá večeře. například: Kuřecí prsa supreme, položené na bramborovém pyré s pažitkou, grilovaná zelenina, Dezert: ovocný sorbet. (změna menu vyhrazena)
 • Romantické souznění v aroma místnosti pro dvě osoby – 30 minut. a posezení při šálku lahodného čaje nebo prohlídka zámku.
 • 1x snídaně na pokoj.
 • Druhý večer: labužnická degustační večeře. Předkrm I. Játrová paštika s hruškovo-cibulovým pyré, domácí chléb., Předkrm II. Dušený mangold s mandlemi a plátkem krůty, toast. Polévka: bramborové cappuccino, Hlavní chod: Plněný hovězí plátek obložený podzimní zeleninou a bramborou vařenou ve slupce. Dezert: Lívanečky s letní marmeládou a zakysanou smetanou. (změna menu vyhrazena)
 • Láhev lahodného vína.
 • 1x snídaně v zámecké restauraci.

Cena: 3 990,-Kč/ balíček na dvě noci na osobu.

Ubytování: ve stylových pokojích: v pokoji Odvaha – příplatek 1 500,-Kč pokoj/noc, Motivace, Vitalita, Proměny, Radost za příplatek 1000,-Kč/pokoj/noc.

V zámku Napajedla si nejenom odpočinete, ochutnáte skvělé domácí pokrmy a delikatesy, ale zároveň můžete trávit čas aktivně. Vyrazit na prohlídku zámku, hrát tenis přímo v zámeckém parku, poznávat okolní přírodu – nordic walking, vydat se na kole po místní cyklostezce či poznávat na lodi Baťův kanál. Dále zde můžete absolvovat sezení osobního rozvoje – life coaching, diagnostiku vašeho zdravotního stavu - odborník vám poradí, co zlepšit ve vašem stravování apod.