Reference

Děkujeme za vaše náměty, připomínky, které nám píšete emailem či do zámecké kroniky. Velmi oceňujeme tuto zpětnou vazbu a jsme rádi za jakékoliv názory našich klientů. Velmi nás těší rovněž kladné reference. Nadále se budeme snažit o to, aby Zámek Napajedla byl pro vás jedinečným místem, kde se budete rádi vracet. 


 

Dobrý den, moc bych chtěla tímto prostřednictvím poděkovat paní Psotkové za pomoc s mým invalidním manželem při akci \"Partička\". Bez jejího vstřícného přístupu by se manžel na akci nedostal. Ještě jednou opravdu moc děkuji a také všem ostatním, kteří byli opravdu skvělí a opravdu se o něj starali tak, že vše proběhlo bez jakýchkoli problémů včetně dopravy manžela až na místo. Byl to pro něj nezapomenutelný zážitek.

Ing. D. Š 

 


"Dobrý večer, ještě jednou bychom chtěli poděkovat za nádherný víkend, který jsme strávili u vás na zámku. Nádhrné ubytování, perfektní servis a hlavně ten úžasný domacký přístup, na to se prostě nedá zapomenout. Přeji vám i veškerému personálu, aby se zámku Napajedla i nadále dařilo. Hezký zbytek večera". emailová komunikace březen 2012 - Vratislav a Radka H.


"Příjemý personál! Přijemně překvapilo mnoho věcí: uvitání "jako doma", galerie vín a obrazů, Afrika. Celkově koncept a idea majitelek - už to, že se do toho pustily - naprosto úžasné!!" Dotazník ubytování březen 2012 - Mysha K.


"Osobní přístup + nádherný interiér založený na kouzelných detailech, pohodlná postel"  Dotazník ubytování březen 2012- Ivana H.


"Děkujeme za tento skvělý zážitek, kulinářské dobroty, ochotu persunálu. Super nápad zprostředkovat veřejnosti naše kulturní dědictví tímto způsobem. Doporučíme přátelům, držíme vám palce." Dotazník ubytování březen 2012 - Pavlína K.


"Skvělý přístup k hostům, úžasný spirit. Moc děkujeme a rádi zase přijedeme." Dotazník ubytování březen 2012 - Josef V.


"Dobrý den paní Psotková
vrátili jsme se z Velikonočního pobytu u Vás-Napajedelského zámku.
Rádi bychom poděkovali Vám i celému kolektivu za profesionální vystupování,vstřícný přístup,dobré jídlo a pití, krásné a čisté prostředí-všechno bylo OK Ještě jednou děkují manželé Č. ze Stříteže" -
emailová komunikace 9. dubna 2012


 Svatba – emailová korespondence:

Dobrý večer, chtěli bychom Vám poděkovat za úžasnou svatbu, v naprosto nádherných prostorách. Všem se moc líbila a my si ji nadmíru užili. Už teď víme, že si na naše 1. výročí zarezervujeme pokoj u Vás. Personál byl velice ochotný a příjemný, nikde nebyl problém a rádi Vás doporučíme dál.
S pozdravem manželé S.


 Dotazník spokojenosti duben 2012:

Milé jednání personálu, a zápal pro věc. Držíme vám palce, víme, že to není jednoduché. Josef T.


Pobyt - emailová korespondence 28. května

Dobrý den!  Vzhledem k tomu, že jsme neměli možnost rozloučit se včera osobně, chtěl bych Vám a celé Vaší rodině poděkovat za vynikající víkend strávený na Vašem zámku. Velice mne potěšil a mile překvapil osobní přístup i to, jak jste vyřešili náš opožděný příjezd. Velice si toho ceníme. K pobytu nemám jedinou výtku. Vše na jedničku. Jediné co bych změnil, není to však výtka, je tabule na křižovatce ul. Podzámčí a Komenského. Ta mi přišla taková skromná proti tomu, co nabízíte. S pobytem jsme byly moc spokojeni a doufáme, že se opět naskytne příležitost zavítat na Váš zámek.

M.G.

Dobrý večer. Chtěl bych vám poděkovat za jeden z nejkrásnějších víkendů v životě. Bylo to nádherné a určitě ještě přijedeme. S pozdravem, M.H.

 


Romantická noc na zámku - emailová korespondence

Dobrý den,

ještě jednou bychom rádi touto cestou poděkovali za vlídné přijetí, za příjemný personál, za vzornou přípravu (kytice byla úžasná !), za výtečnou kuchyni, za atmosféru, kterou jste dokázali vytvořit a za vše, co přispělo k tomu, že jsme u vás strávili báječný večer. Doufáme, že i v budoucnu budeme moci být vašimi hosty a buďte ujištěni našimi kladnými doporučeními na vás.

Zdraví vás,  manželé S.