Romantický večer

VYCHUTNEJTE SI ROMANTIKU PLNÝMI DOUŠKY!

Chcete potěšit vaši milovanou polovičku? Máte výročí? Chystáte zásnuby? Nebo jen toužíte zažít něco výjimečného? Neváhejte a vstupte do světa jedinečné zámecké atmosféry a nechte se hýčkat.

Romantická večeře pro dva v zámeckém zlatém salonku

Vychutnejte si dokonalou večeři při svíčkách v přízemí zámku, v zámecké restauraci. Objevte svět dokonalých chutí a vůní. Budeme Vám servírovat speciální večeři paní domu. Pochutnáte si také na zámeckém štrúdlu, zámeckém pečeném čaji a voňavé kávě. 

Cena: 1 699,-Kč/os. (předkrm, polévku, hlavní chod, dezert, hávu nebo čaj).

Romantická večeře pro dva v růžovém salonku

Nechcete být rušeni? Toužíte si užít nevšední okamžik s dobrým jídlem a pitím? Vstupte do elegantního růžového salonku v druhém historickém podlaží zámku. Pochutnáte si nejenom na delikatesním jídle, ale zároveň budete mít absolutní soukromí.

Cena 2 699,-Kč/os. (předkrm, polévku, hlavní chod, dezert, kávu nebo čaj, soukromí růžového salonku).

Dokonalá romantika v salonu Holandských mistrů

Okouzlete toho, na kom Vám záleží úžasným večerem v salonu Holandských mistrů. Nejenom, že se zde vzdálíte od běžného světa, ale budete se cítit jako král a královna. K tomu Vám dopomůže nejenom krása tohoto místa, ale také jedinečné menu našeho mistra kuchaře. Servírovat vám budeme speciální menu ve stylu „slow food“ tedy z domácích, lokálních surovin.

Cena 5 699,-Kč/os. (předkrm, polévku, hlavní chod, dezert, kávu nebo čaj, soukromí nádherného holandského salonku).