SPECIÁLNÍ NABÍDKY/slevy

PŘEKVAPTE TOHO, KOHO MÁTE RÁDI DOKONALÝM DÁRKEM V PODOBĚ SPOLEČNĚ STRÁVENÉHO ČASU V ZÁMKU NAPAJEDLA.

Vouchery

Dejte vašim blízkým pocítit, že jsou pro vás důležití. Dopřejte jim zážitky 
v  zámku Napajedla. 
Prohlídky zámku, jedinečné posezení v restauraci při degustačním menu, degustace vín, noc strávená na zámku se 
vším, co k tomu patří. Romantické chvíle při jedinečné večeři v některém z 
nádherných salonků, masáže, relaxace, osobní coaching, golfové zážitky, kurzy vaření apod. Na
 všechny tyto služby můžete zakoupit  dárkové vouchery a darovat je jako
 dárek v průběhu celého roku, včetně Vánoc. Objednávat můžete na info@zameknapajedla.cz

Romantické večery pro dva

Máte výročí svatby, zasnoubení, setkání a nebo si chcete jen udělat s Vaší milou polovičkou radost? Přijďte k nám, vyberte si salonek blízký vašemu srdci a nechejte se hýčkat. Servírovat Vám budeme zámecké speciality, vynikající zámecké dezerty a delikatesní víno. Dle přání pro Vás zajistíme dopravu z Vašeho domu na zámek a poté také ze zámku domů.

Zvýhodněné pobyty

Můžete si vybírat z několika zvýhodněných pobytů na stylové zámecké ubytování, a tak si užít zámecké služby a nechat se hýčkat za skvělou cenu. Na nabídku zvýhodněných pobytů se můžete podívat zde.

Nezapomenutelné rodinné oslavy

Zámecké chvíle si můžete užívat také v rodinném kruhu. Rádi pro vás připravíme dokonalou rodinnou oslavu, na kterou budete dlouho vzpomínat. Oslava se může konat v zámecké jídelně, ale také v kterékoliv jiné místnosti dle vašeho přání. Samozřejmostí je příjemná domácí zámecká atmosféra. Servírovat vám budeme zámecké menu, které vám připraví naši kuchaři z čerstvých surovin ve stylu „home made“. Minimální počet osob na oslavu je 5 osob, maximální 100 osob a více.

Typy rodinných oslav:  Hostina u paní hraběnky, Andělská párty, Setkání s Baltazzi, Francouzské zasnění, Italská romance, Australské vůně, Degustační prohlídka zámku, Vychutnávejte si život abe souznění jídla a vína....

 

Vice fotografii naleznete ve fotogalerii