STYLOVÉ APARTMÁNY

Luxus a styl, to je Zámek Napajedla

Vyzkoušejte si na pár dnů zámecký život v našich zámeckých apartmánech

Zámek Napajedla je krásným a netradičním hotelem,  který je unikátním svého druhu v České republice, neboť zámek sám je stále historickou památkou a zároveň jedinečným hotelem, místem dokonalého odpočinku a jedinečného komfortu.

Zámek Napajedla snoubí historii se současností. Je opředen tajemným kouzlem,  které si přenesl z dob minulých do současnosti. V jeho komnatách pocítíte jedinečnou životadárnou energii, která je protkána všemi zdmi, pokoji, chodbami.

Tento zámecký hotel nabízí pohodu a zážitky, které si budete vychutnávat všemi smysly. Budete vnímat nejenom netradiční zámecké ubytování, ale pocítíte také kouzlo okamžiku při procházce parkem či při posezení v zámecké kavárně a nebo v naší čítárně.  Bez výčitek si budete vychutnávat klidné chvíle a "dolce far niente" - to je to jednoduché a prosté nic nedělání. Nenechejte se však zmást. Nemusíte "jen" odpočívat. Zalíbení v tomto místě najdou i ti, kteří chtějí trávit čas aktivně: v zámeckém areálu jsou tenisové kurty, v blízkosti je cyklostezka, Baťův kanál a mnohé další vyžití a příležitosti pro různé výlety. V případě zájmu vám rádi sestavíme speciální plán trávení času na zámku a v jeho okolí.

Co vám nabízíme:

- ubytování v netradičních 13 pokojích v patře života,

- každý pokoj má svou atmosféru a jedinečný styl,

- relax, procházky v zámeckém parku, v blízkosti zámku cyklostezka, Baťův kanál (projížďky na lodích a hausbótech), cvičení jógy, tenis,

- klid, pohodu a harmonii pro vaše tělo i mysl.

Další informace o ubytování na zámku Napajedla

Rezervace ubytování na emailu pavlica@zameknapajedla.cz, případně další informace k rezervacím naleznete: viz. kontakty.  Rádi pro vás uspořádáme pobyty na míru, romantické víkendy, vzdělávací víkendy a semináře apod. Ubytování na zámku lze využít na objednávku a také při akcích či svatbách.