Svatební hostina

SVATEBNÍ HOSTINA NA ZÁMKU. Pro případ, že obřad máte na radnici či v kostele. V zámku Napajedla můžete mít jen svatební hostinu.

V Zámku Napajedla můžete mít svatební den BASIC.

Svatební den se odehrává v saloncích v přízemí - v růžovém salonku nebo restauraci a nebo v salla terenně. Cena za svatební den se pohybuje v rozmezí 1 500,-Kč -1 800,-Kč za osobu. V ceně je zahrnuto:  zámecké prostory v přízemí zámku, focení v zámku a zámeckém parku, slavnostní svatební hostina včetně přípitku a nápojů,večerní občerstvení formou teplého a studeného rautu včetně nápojů. Kapacita prostor v přízemí pro svatby je cca 50 osob pro oběd a cca 80 osob pro večerní raut. Novomanželé mohou mít vlastní víno, slivovici, dort, koláčky, cukroví apod.Přesné informace vám sdělí náš svatební manažer. V ceně je zahrnuto také foceni v interiérech a exteriérech zámku, cena nezahrnuje svatební obřad.

Dále vám nabízíme balíček - svatební den EXCLUSIVE

Tento svatební den se realizuje v saloncích - v prvním patře zámku - přímo v jedinečných historických sálech. Prostory pro svatební hostinu a tanec = zámecká jídelna a barokní salonek, chodby, wc. Cena se pohybuje v rozmezí 1 800,-Kč – 2 500,-Kč za osobu. V ceně je zahrnuto: zámecké prostory v prvním patře zámku (zámecká jídelna, barokní salonek, chodby, wc), focení v zámku a zámeckém parku, slavnostní svatební hostina včetně přípitku a nápojů, večerní občerstvení formou teplého a studeného rautu včetně nápojů. Kapacita prostor v prvním patře pro svatby je cca 100 osob  pro oběd a cca150 osob pro večerní raut. Novomanželé mohou mít vlastní víno, slivovici, dort, koláčky, cukroví apod. Přesné informace vám sdělí náš svatební manažer. Maximální kapacita salonku pro hostinu je cca 120 osob. V ceně je zahrnuto také foceni v interiérech a exteriérech zámku, cena nezahrnuje svatební obřad. Na tanec je možné pronajmout také zrcadlový sál - cena na vyžádání.

V rámci našich dalších svatebních služeb vám můžeme nabídnout: 

Svatební noc v novomanželském apartmá, kde můžete zakončit Váš velký den. Ostatní hosté mohou být ubytování v zámeckém hotelu - v luxusních zámeckých pokojích v našem patře života, a tak opravdu můžete strávit celý svatební den na zámku a nechat se hýčkat našimi službami. Celková kapacita zámeckých apartmánů je 26 osob+4 přistýlky. V případě zájmu, pro Vás zajistíme ubytování dalších hostů u našichu bytovacích partnerů.

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS PRÁVĚ OD NÁS! Nabízíme kompletní zajištění svatebního servisu, dekorací, svatebních kytic, dortů, koláčků, zákusků, šatů, fotografa, kameramana apod. Zde si za poskytnuté svatební služby účtujeme 300,-Kč/hod.- tuto cenu si účtujeme od druhé koordinační schůzky. První schůzka je zdarma.

Využití těchto služeb však není podmínkou k uskutečnění svatby na zámku. Což znamená: pokud máte sestru aranžérku, může vám svatební tabuli vyzdobit.