Svatební obřad

SVATBA NA ZÁMKU.VYCHUTNEJTE SI NEZAPOMENUTELNÝ OBŘAD V ZÁMKU NAPAJEDLA.

Nádherný zrcadlový sál s klenutým štukovaným stropem a dokonalým křišťálovým lustrem je připraven právě pro Vás.
Při svatebním obřadu vstupujete do zámku krásnou zámeckou bránou, po schodišti vystoupíte do zdobeného zámeckého foyer s klasickými obrazy holandským mistrů a následně postupujete dál k obřadní místnosti  – zrcadlovému sálu s monumentálním křišťálovým lustrem, lunetami a zrcadly. Celkový dojem sálu vytváří dokonalou atmosféru pro významný životní okamžik, jakým je svatební den.Svatební obřad lze uspořádat také v zámeckém parku na místě, které si sami vyberete.

Po vašem příjezdu na zámek se vám bude věnovat náš svatební koordinátor, který zajišťuje koordinaci vašeho svatebního obřadu.

 

V ceně obřadu je: zámecké prostory pro obřad a to zrcadlový sál, přípitek pro novomanžele a oddávající, svatební hudba, focení v prběhu obřadu v zrcadlovém sále (neobsahuje kompletní focení v interiérech a exteriérech zámku). Svatební obřady se konají po celý rok, a to i v zimě, vždy v sudé soboty a nebo na základě domluvy. Provoz zámku Napajedla je celoroční. Cena svatebního obřadu je 8 000,-Kč vč. DPH. Je možné uspořádat také obřad v zámeckém parku a to v ceně 15 000,-Kč vč. DPH. Termíny svatebních obřadů pro rok 2017 - každá sudá sobota v měsíci. Případně na základě domluvy. Neváhejte nás kontaktovat na emailu: Iva.Janalova@seznam.cz