Svatební den

SVATBA NA ZÁMKU all inclusive.SVATEBNÍ OBŘAD, SVATEBNÍ HOSTINA, UBYTOVÁNÍ v zámku Napajedla.

Vše na jednom místě bez zbytečného přejíždění. Dokonalý komfort pro váš významný den.

Nabízíme:

- svatební obřad v reprezentačním zrcadlovém sále, v zámeckém parku či netradiční obřad v zámeckém altánku u starého zámeckého bazénu,

- svatební hostinu a raut v zámecké jídelně nebo v salónku dle vašeho přání,

- tanec v barokním salonku,

- možnost focení v interiérech a exteriérech zámku,

- svatební noc ve stylovém zámeckém apartmá se snídaní na pokoj,

- ubytování pro vaše hosty ve 13 nadstandartních pokojích ( další hosty ubytujeme ve spřátelených ubytovacích zařízeních přímo v Napajedlích),

- kompletní servis svatebního koordinátora pro vás po dobu příprav svatby a také v průběhu svatebního dne.

Naplánujte si svatbu svých snů:

Ať již chcete velkou romantickou svatbu, netradiční svatbu či intimní, komorní solavu vašeho "velkého dne", buďte si jisti, že vaši představu naplníme do všech detailů.

V Zámku Napajedla můžete mít svatební den BASIC

Svatební den se odehrává v saloncích v přízemí - v růžovém salonku nebo restauraci a nebo v salla terenně. Cena za svatební den se pohybuje v rozmezí 1 500,-Kč až 1 800,-Kč za osobu. V ceně je zahrnuto:  zámecké prostory v přízemí zámku, focení v zámku a zámeckém parku, slavnostní svatební hostina včetně přípitku a nápojů,večerní občerstvení formou teplého a studeného rautu včetně nápojů. Kapacita prostor v přízemí pro svatby je cca 35 osob pro oběd a cca 65 osob pro večerní raut. Novomanželé mohou mít vlastní víno, slivovici, dort, koláčky, cukroví apod. Přesné informace vám sdělí náš svatební manažer. V ceně je zahrnuto také foceni v interiérech a exteriérech zámku ( fotografa si svatebčané zajišťují ve vlastní režii ). Cena nezahrnuje svatební obřad.

Dále vám nabízíme balíček - svatební den EXCLUSIVE

Tento svatební den se realizuje v saloncích - v prvním patře zámku - přímo v jedinečných historických sálech. Prostory pro svatební hostinu a tanec = zámecká jídelna a barokní salonek, chodby, wc.

Cena se pohybuje v rozmezí 1 800,-Kč až  2 500,-Kč za osobu. V ceně jsou zahrnuty zámecké prostory v prvním patře zámku (zámecká jídelna, barokní salonek, chodby, wc), focení v zámku a zámeckém parku s vlastním fotografem, slavnostní svatební hostina včetně přípitku a nápojů, večerní občerstvení formou teplého a studeného rautu včetně nápojů. Kapacita prostor v prvním patře pro svatby je cca 80 osob pro oběd, a cca 130 osob pro večerní raut. Novomanželé mohou mít vlastní víno, slivovici, dort, koláčky, cukroví apod. Přesné informace vám sdělí náš svatební manažer. V ceně je zahrnuto také foceni v interiérech a exteriérech zámku, cena nezahrnuje svatební obřad. Na tanec je možné pronajmout také zrcadlový sál - cena na vyžádání.

Zámek Napajedla poskytuje exkluzivně kompletní služby svatebního koordinátora. Jeho odměna je zahrnuta ve svatebním balíčku.

Specíálním svatebním dárkem pro novomanžele od Zámku Napajedla je pak jedna noc ve svatebním apartmá zdarma.

V rámci našich dalších svatebních služeb vám můžeme nabídnout: 

Svatební noc v novomanželském apartmá, kde můžete zakončit Váš velký den. Ostatní hosté mohou být ubytování v zámeckém hotelu - v luxusních zámeckých pokojích v našem patře života, a tak opravdu můžete strávit celý svatební den na zámku a nechat se hýčkat našimi službami. Celková kapacita zámeckých apartmánů je 26 osob+4 přistýlky. V případě zájmu, pro Vás zajistíme ubytování dalších hostů u našich ubytovacích partnerů.

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS PRÁVĚ OD NÁS! Nabízíme kompletní zajištění svatebního servisu, dekorací, svatebních kytic, dortů, koláčků, zákusků, šatů, fotografa, kameramana apod. Zde si za poskytnuté svatební služby účtujeme 300,-Kč/hod.- tuto cenu si účtujeme od druhé koordinační schůzky. První schůzka je zdarma.

Využití těchto služeb však není podmínkou k uskutečnění svatby na zámku. Což znamená: pokud máte sestru aranžérku, může vám svatební tabuli vyzdobit.