Pokoj č. 2: MOUDROST

Naším celoživotním cílem by mělo být nalézání obecné, čisté, lidské moudrosti. Možná se vám to podaří v modrostříbrném pokoji, který je prozářen klidem, s výhledem do korun staletého stromu, který pamatuje vše, co zámek Napajedla zažil. Pokoj má krásnou velkou samostatnou koupelnu. K pokoji se dostanete zajímavou a tajemnou zámeckou chodbičkou. Pokoj se nachází v severním křídle zámku.

Pokoj č. 8 MOTIVACE

Smysl života je v našich rukou. Jen na nás záleží, jakou cestou se vydáme a jak budeme žít. Pokoj vás zahalí do klidného prostředí v bleděmodrém aranžmá. Navodí příjemnou atmosféru. Zde se budete v klidu moci oddat proudu svého snění a zlatému paprsku tvořivosti. Větší pokoj s vanou v rámci pokoje, koupelnou se sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 12 PROMĚNY

Život je koloběh a neustálá změna, které bychom se nikdy neměli bát. Proto hledejme to, na čem můžeme pracovat, co můžeme zlepšovat, jak v rovině pracovní, osobní či životní. Užívejte si přemýšlení a změn v tomto nádherném velkém pokoji s výhledem do parku. Pokoj je jedním z největších na zámku, má krásnou koupelnu s vanou, se sprchovým koutem a wc.

Snadná a spolehlivá rezervace online