Nádherný zrcadlový sál s klenutým štukovaným stropem a dokonalým křišťálovým lustrem je připraven právě pro váš svatební obřad. Při svatebním obřadu vstupujete do zámku krásnou zámeckou bránou, po schodišti vystoupíte do zdobeného zámeckého foyeru s klasickými obrazy holandským mistrů a následně postupujete dál k obřadní místnosti – zrcadlovému sálu s monumentálním křišťálovým lustrem, lunetami a zrcadly. Celkový dojem sálu vytváří dokonalou atmosféru pro významný životní okamžik, jakým je svatební den. Svatební obřad lze uspořádat také v zámeckém parku na místě, které si sami vyberete. Nabízíme rovněž možnost obřadu na čestném dvoře před zámkem nebo u historického bazénu J.A.Bati.

Po vašem příjezdu na zámek se vám bude věnovat náš svatební koordinátor, který zajišťuje koordinaci vašeho svatebního obřadu.

Fotografie

V ceně obřadu jsou zámecké prostory pro obřad, a to zrcadlový sál, přípitek pro novomanžele a oddávající, svatební hudba (housle a klavír) s bohatým repertoárem, focení v průběhu obřadu v zrcadlovém sále (neobsahuje kompletní focení v interiérech a exteriérech zámku) – fotografa si zajišťuje klient sám. Svatební obřady se konají po celý rok, a to i v zimě, vždy v sudé soboty a nebo na základě domluvy. Provoz zámku Napajedla je celoroční.

Cena svatebního obřadu v roce 2023 je v měsících listopad až únor 13310 Kč včetně DPH a v měsících březen až říjen v hodnotě 18150 Kč včetně DPH.

SVATBY - přijímáme objednávky na konání svatebního obřadu, hostiny a všech služeb s tím spojených. Kontaktujte naši svatební koordinátorku na tel. +420 603 769 640 nebo na mail: iva.janalova@seznam.cz