Nádherný zrcadlový sál s klenutým štukovaným stropem a dokonalým křišťálovým lustrem je připraven právě pro váš svatební obřad. Při svatebním obřadu vstupujete do zámku krásnou zámeckou bránou, po schodišti vystoupíte do zdobeného zámeckého foyer s klasickými obrazy holandským mistrů a následně postupujete dál k obřadní místnosti – zrcadlovému sálu s monumentálním křišťálovým lustrem, lunetami a zrcadly. Celkový dojem sálu vytváří dokonalou atmosféru pro významný životní okamžik, jakým je svatební den. Svatební obřad lze uspořádat také v zámeckém parku na místě, které si sami vyberete.

Po vašem příjezdu na zámek se vám bude věnovat náš svatební koordinátor, který zajišťuje koordinaci vašeho svatebního obřadu.

Fotografie

V ceně obřadu jsou zámecké prostory pro obřad, a to zrcadlový sál, přípitek pro novomanžele a oddávající, svatební hudba (housle a klavír), focení v průběhu obřadu v zrcadlovém sále (neobsahuje kompletní focení v interiérech a exteriérech zámku) – fotografa si zajišťuje klient sám. Svatební obřady se konají po celý rok, a to i v zimě, vždy v sudé soboty a nebo na základě domluvy. Provoz zámku Napajedla je celoroční. Cena svatebního obřadu je v měsících listopad až únor 9 000 Kč včetně DPH a v měsících březen až říjen v hodnotě 11 000 Kč včetně DPH. Je možné uspořádat také obřad v zámeckém parku a to v ceně 15 000 Kč včetně DPH. Termíny svatebních obřadů pro rok 2019 – každá sudá sobota v měsíci. Případně na základě domluvy. Neváhejte nás kontaktovat na emailu: iva.janalova@seznam.cz nebo telefon +420 603 769 640.