Pokoj č. 5: ROVNOVÁHA

Všichni hledáme rovnováhu – balanc, mezi prací, rodinou, volným časem. Mnohdy tápeme a nevíme, jak vše skloubit. Rovnováha je však důležitá. Možná ji naleznete v příjemném pokoji, v němž se kloubí jednoznačné linie a pestrých barev, které působí na naši životní energie a naše čakry. Krásný pokoj se samostatnou koupelnou, vanou a wc.

Pokoj č. 6: NĚŽNOST

V dnešní uspěchané a hektické době často zapomínáme na city, na dotyk, něžnost. Potřebujeme ji však všichni. Čistý cit, který dokáže mnohé. Tento něžný bílo růžový pokoj vám pomůže nalézt to, co možná ve svém životě postrádáte. Menší romantický pokoj s vanou na stříbrných nožkách v rámci pokoje, samostatným wc a zázemím.

Pokoj č. 7 TALENT

Hledáte svůj talent? Nevíte, co je Vaše životní, pracovní či osobní parketa? Hledáte svoji životní vášeň? Tak neváhejte a navštivte pokoj talent. Tento pokoj a esence podpoří pochopení vaší identity. Menší útulný pokoj s květinami a příjemnou koupelnou – sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 9 JASNOST

Neumíte se rozhodnout, co chcete? Jste ve svém životě váhaví? Nejste v harmonii? Nemáte jasno ve svých záměrech? Hledejte proto zdroj síly v přírodě, která je naším přirozeným pomocníkem. Důvěřujte své intuici. V pokoji jasnost se vám to jistě podaří. Menší pokoj se sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 10 RADOST

Radost má být nedílnou součástí života. Užívejme si proto život všemi smysly a rozvíjejme celistvý (holistický) pohled na život. S radostí přijímejme barevnou symfonii štěstí a zbavujme se strachu. Hledejte radost nejenom v tomto krásném prostorném pokoji, ale ve všech oblastech života. Radost je větší pokoj s koupelnou – s vanou a wc.

Pokoj č. 11 HOJNOST

V dnešní době je hojnost brána jako něco špatného, nepřípustného. Avšak každý z nás má nárok na to žít hojný, plnohodnotný život. Proto posilujme schopnost obdarovávat sami sebe, obdarovávat druhé s radostí e bez pocitu viny či oběti. Podporujme přirozený pocit sebe ocenění a sebeúcty a to nejenom v tomto příjemném pokoji, ale v celém našem životě. Pokoj má příjemný výhled do zámeckého parku, koupelnu se sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 13 ASERTIVITA I

Často se nám stává, že nevíme, jak jednat, jak si zachovat chladnou hlavu. Mnohdy v jednáních ustupujeme, aniž bychom chtěli. Někdy jsme nervózní a reagujeme nepřiměřeně. Učit se asertivitě je těžké, ale stojí za to, zkoušet jednat v klidu a s jasným záměrem. Asertivita, menší pokoj s výhledem do parku, s koupelnou – sprchovým koutem a wc.

Pokoj č. 14 ASERTIVITA II

Pokoj je propojen společnou chodbou, je samostatný s koupelnou – sprchovým koutem a wc.

Snadná a spolehlivá rezervace online