Akce a oslavy

Jazz and Grill Zamek Napajedla

Firemní akce, konference, teambuildingy či rodinné oslavy plné zážitků.

Teď máte jedinečnou příležitost pobýt v zámku z 18. století, který se rozkládá na západním cípu desetihektarového parku, nad městem, v němž se setkávají tři regiony. Jste tedy v centru dění, v místě, které máte na dosah, ale zároveň vzdáleni od starostí každodenního života. Zámek Napajedla – to je dokonalý standard pro splnění vašich představ o firemním setkání. Je otevřen vašim přáním, ať už se rozhodnete pro firemní akci, konferenci, firemní školení, sezení managementu.

Zámek Napajedla je na velmi dobře dostupném místě v rámci České republiky či Slovenska, nachází se v blízkosti Zlína a Uherského Hradiště. Proto tedy neváhejte a rozjeďte se k nám…

Využijte jedinečnost zámku napajedla ve svůj prospěch!

Připravili jste pro své klienty dokonalý projekt, produkt, službu? Čeká Vás rozhodující prezentace a právě výběr místa může být pomyslnou „třešinkou na dortu“, která rozhodne. Ověřte si, jak může krása prostředí pomoci k Vašemu úspěchu.

Dejte nový impuls jednáním Vašeho managementu.

Znáte to: připravíte obvyklou strategickou schůzku vedení firmy či jednání s obchodním partnerem. I když jednáte v uzavřené kanceláři či zasedací místnosti, neustále jste ovlivňováni běžným chodem firmy – přišel už ten fax, e-mail?, ekonom Vás chce „opravdu jen na pět minut“… Dopřejte svým strategickým úvahám klid a prostor. Poznáte sami, jak může jednání mimo firmu, v inspirativním prostředí, pomoci Vašemu soustředění a posune Vás kupředu.Stačí si jen vybrat některý ze zámeckých salonků s veškerým servisem, a kdo ví – třeba až se budete po dobrém obědě procházet v zámeckém parku, přijde „big idea“. Salonky pro jednání či prezentace včetně zámeckého menu lze objednávat týden předem.

Získejte si své zaměstnance.

Školení zaměstnanců, teambuildingy… Zaměstnance je nutné neustále vzdělávat, dodávat jim elán do další práce a zároveň posilovat týmového ducha Vaší firmy. Pro tyto příležitosti jsou ideální studijní salonky v přízemí zámku. Vaši zaměstnanci zcela jistě ocení, že jim projevíte svou úctu tím, že nebudou muset studovat v nevlídných, studených učebnách. Pro veškeré akce, které se konají v zámku nabízíme zámecké prostory k pronájmu: historické sály v prvním patře, salonky a kavárnu v přízemí zámku, zámecký sklep s vinotékou, zámecký park.

Teambuildingy trochu jinak…

V zámku Napajedla můžete organizovat školení, firemní setkání či večírek. Pro tyto akce vám zámek Napajedla nabízí využití tenisových kurtů a nebo také zámecké kuchyně, kde se konají kurzy vaření v pojetí ala teambuilding. Vyzkoušejte si adrenalin při vaření a uvidíte, jak váš tým umí společně pracovat :-). V rámci teambuildingových aktivit je možné navštívit také aktuální výstavy v zámku či vinnou galerii.

Zámek Napajedla je místem, které skýtá rozličné možnosti využití, jak v interiérech zámku, tak rovněž v exteriérech – zámeckém parku.

Rodinné oslavy, narozeniny, výjimečná setkání s přáteli…

Plánujete rodinnou oslavu? Máte narozeniny vy či vaše děti? Nebo si chcete jen posedět s přáteli u dobrého jídla a pití v příjemném prostředí? Tak neváhejte. V zámku Napajedla vám připravíme jakoukoliv oslavu na míru dle vašich přání a představ. Společně s vámi sestavíme jedinečné menu, zajistíme dekorace, zábavu na akci či hudbu. Neváhejte nás kontaktovat.